Waynet
Język:
pl

PrestaShop Developer

Dołącz

do zespołu Waynet - firmy specjalizującej się w tworzeniu oraz obsłudze sklepów internetowych na PrestaShop! Do swojego teamu szukamy Developera PrestaShop.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz rozbudowa sklepów internetowych opartych na PrestaShop

  • Budowa dedykowanych modułów do PrestaShop

  • Integracje PrestaShop z zewnętrznymi usługami

  • Migracje danych z innych silników na PrestaShop

Nasz wymagania

  • Min. 2 lata komercyjnego doświadczenia w budowaniu projektów opartych o Prestashop - wdrażaniu dedykowanych funkcjonalności, tworzeniu modułów i integracji

  • Bardzo dobra znajomość PHP, MySQL

  • Znajomość HTML, CSS oraz JavaScript (jQuery) wystarczająca do dostosowywania modułów i funkcjonalności do istniejącego szablonu sklepu oraz wdrażania dedykowanych szablonów (lub wyższym)

  • Praktyczna znajomość GIT i Linux

  • Mile widziana znajomość zagadnień optymalizacji wydajności sklepów, Symfony, Vue.js, zagadnień DevOps

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie do 14000 zł netto B2B / brutto przy Umowie o pracę lub Umowie zlecenie

  • Pracę zdalnie lub w biurze w Krakowie (w biurze ekspres do kawy, mikrofalówka, lodówka)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju: szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, kursy

  • Pracę w interdyscyplinarnym zespole (Devops, UX designer, Developerzy, Project manager - brak kontaktu z klientem!)

  • Nowoczesne narzędzia - sprzęt, oprogramowanie

  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne, kartę multisport, prywatną opiekę medyczną

  • Ciągłą naukę, wsparcie i rozwój w zakresie technologii, zarządzania projektami i eCommerce

  • Możliwości rozwoju - wykorzystujemy także Symfony, Vue.js, pracujemy w kulturze DevOps

Brzmi dobrze?

Wyślij swoje CV?

CV prosimy wysyłać na adres:
rekrutacja@waynet.pl

Wiadomość z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 992)