Waynet
Język:
pl

Akardo

Sklep internetowy z najwyższej klasy obuwiem rzemieślniczym

Informacje o projekcie

Typ: Fashion

Zakres prac: Projektowanie Ux, Wdrożenie,

Zobacz online
about-us-3

O projekcie

mens-shoes-g21c6d4a1b 1920

eCommerce w branży obuwniczej

Akardo to polska firma, wywodząca się z centrum szewskiego zagłębia - Wadowic. Zajmuje się detaliczną sprzedażą wysokiej jakości polskiego obuwia, a sama sprzedaż odbywa się za pośrednictwem platformy online. Polski producent obuwia charakteryzuje się wysoką jakością tworzonych produktów i różnorodnością kolekcji, czym zdobył szczere zaufanie oraz uznanie klientów lubiących zarówno klasyczne modele, jak również nuty nieszablonowości w modzie.Gdy firma tego pokroju zgłasza się do Twojej agencji e-commerce, to wiesz, że stoi właśnie przed Tobą spore wyzwanie. Działalność Akardo to synonim dbałości o potrzeby i oczekiwania klientów. Celem współpracy z marką było stworzenie sklepu internetowego, który stałby się wizytówką i przewagą konkurencyjną firmy na wymagającym rynku oraz nadanie platformie nowoczesnego, przyjaznego klientkom charakteru. Osiągnięcie tych założeń wymagało od nas pracy na kilku poziomach.

akardo kp

eCommerce, w którym najważniejsza jest użyteczność i estetyka

Naszą współpracę z marką Akardo rozpoczęliśmy od ustalenia oczekiwań pokładanych w projekcie oraz od pogłębionych warsztatów zbierania wymagań. Partnerskie podejście i świadomość gry "do jednej bramki" zaowocowały wzajemnym zrozumieniem, co przy pełnym wdrożeniu eCommerce odgrywa jedną z kluczowych ról w drodze do sukcesu. Kolejnym etapem było przygotowanie person kluczowych klientów sklepu internetowego i analiza danych zastanych. Na tej podstawie nasz dział UX przeszedł do projektowania architektury informacji oraz map i makiet e-sklepu. Produkty oferowane przez markę odznaczają się wyjątkowym designem i jakością wykorzystywanych materiałów. Wiadomym było, że aby sprostać oczekiwaniom grupy docelowej, czyli osobom szukającym wyjątkowych butów i akcesoriów, ważna będzie ogólna estetyka sklepu. Nasz dział UX stanął na wysokości zadania. Projekt e-sklepu charakteryzuje się wysoką użytecznością, przejrzystością, nowoczesną grafiką i funkcjonalnością. Dzięki temu odwiedziny w nim są przyjemnością!

Zakres prac

  • Projekt

    Prostota i estetyczny, nowoczesny styl przywodzą na myśl minimalistyczną szkołę designu, a kategoryzacja i filtrowanie ułatwiają nawigację i podjęcie decyzji o zakupie. Warto również pamiętać, że sklep internetowy jest dostosowany do działań na urządzeniach mobilnych - to obecnie bardzo ważny element, którego nie wolno pomijać. 

  • Wdrożenie

    Zrealizowany projekt graficzny został wdrożony na platformie PrestaShop 1.7. Efektem naszych prac jest w pełni funkcjonalny e-sklep, który nie tylko odpowiada wizji zamawiającego, ale przede wszystkim spełnia oczekiwania klientów. Zastosowane rozwiązania programistyczne gwarantują pełną stabilność, bezpieczeństwo i wydajność. 

  • footwear-g8171b8dce 1920

    Przekonały Cię nasze realizacje?