Waynet
Język:
pl

Gerlach

Od ponad 260 lat Gerlach towarzyszy Polakom w kuchni i jadalni.

Informacje o projekcie

Typ:

Zakres prac: Projektowanie Ux, Wdrożenie, Support, UX Design,

Zobacz online

WYZWANIE

W Polsce marka Gerlach od lat zdobywa serce i zaufanie klientów, posiada ponad 260 lat tradycji. Natomiast w jaki sposób zbudować zaufanie klienta zagranicznego i przekonać go do produktów, które w Polsce są synonimem jakości? Jak połączyć tradycję z nowoczesnością, która jest widoczna w produktach klienta w sklepie internetowym? Na te i wiele innych pytań musieliśmy znaleźć odpowiedzi, a następnie uwidocznić je w nowym zagranicznym sklepie internetowym marki Gerlach.

DZIAŁANIE

W celu osiągnięcia najlepszego rezultatu prace zaczęliśmy od podstaw, czyli warsztatów biznesowych, dzięki którym opracowane zostały priorytety komunikacyjne dla każdej ze stron. Następnie przygotowaliśmy architekturę informacji oraz makiety poszczególnych stron. Kolejnym etapem było zaprojektowanie indywidualnej szaty graficznej w oparciu o finalną wersję makiet. Dopiero na podstawie tych informacji stworzyliśmy sklep internetowy. 

WYNIK

Rezultatem projektu jest zagraniczna wersja sklepu internetowego, a następnie polska, które łączą w sobie tradycję z nowoczesnością, a dodatkowo są dostosowane do najnowszych trendów w branży ecommerce. Klienci, dzięki odpowiedniemu UXowi, z pewnością zwrócą uwagę na jakość produktów i dbałość producenta o każdy detal.

O projekcie

Marka Gerlach - tradycja, jakość i niezawodność

Marka Gerlach powstała w 1790 roku. Dzięki doskonałej jakości swoich produktów oraz klasycznemu designowi i elegancji przez lata zdobywała serca i zaufanie Polaków. Dziś Gerlach to dynamicznie rozwijająca się firma, która sukcesywnie wdraża nowoczesne rozwiązania i czerpie z bogatej, wielowiekowej tradycji. My mieliśmy przyjemność stworzyć dla tej marki sklep internetowy na rynki zagraniczne. Firma profesjonalnie, a jednocześnie z wielką pasją podchodzi do rozwoju biznesu.

Grawer

W sklepie internetowym Gerlach na prośbę klienta stworzyliśmy funkcjonalność grawer. Przykładowy produkt z grawera można zobaczyć na tej stronie: https://gerlachstore.uk/cutlery/gerlach-flames-nk-03-cutlery-set-68-el-case.html

Jest to opcja, która rzadko pojawia się w sklepach internetowych. Nie jest to standardowy moduł, a jego zbudowanie od podstaw nie jest tak proste, jak na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. Stworzyliśmy jednak moduł umożliwiający użytkownikowi wybór produktu z zestawu, na którym ma być grawer. Użytkownik może dodać wiele grawerów dla jednego zestawu produktów np. łyżka może mieć inny grawer, a widelec inny. Użytkownik może wybrać czcionkę oraz wpisać tekst na grawer do określonej ilości znaków. W podglądzie, po wpisaniu tekstu, automatycznie pojawia się on na danym produkcie. Dzięki temu użytkownik może od razu zobaczyć swój finalny produkt. Taka funkcjonalność to dodatkowy atut dla odwiedzających e-sklep, którzy chcą spersonalizować swój zakup i nadać mu charakteru. To kolejny przykład na to, jak Gerlach za pośrednictwem platformy e-commerce, dba o swoich potencjalnych Klientów.

Przekonały Cię nasze realizacje?

Usługi

  • B2B Prestashop
  • B2C Prestashop
  • Support i hosting PrestaShop
  • Hosting Prestashop

Adres

Waynet Sp. z o.o.

ul. Królowej Jadwigi 236

30-218 Kraków

NIP: 6762478648

Social Media

Facebook

LinkedIn

© 2024 Waynet Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone