Waynet
Język:
pl

Hosting

Hosting PrestaShop

hosting

Abonamentowe wsparcie PrestaShop

Dzięki hostingowi PrestaShop od WAYNET, sklepy internetowe działają znacznie szybciej – od 30 do nawet 300% względem usług poprzednich hostingodawców. Ponadprzeciętną wydajność zawdzięczamy autorskiej konfiguracji serwerów i optymalizacji PrestaShop.

Korzystając z usługi hostingowej możesz zlecić nam również w dowolnym momencie prace programistyczne realizowane w najbliższym możliwym terminie lub zagwarantować sobie termin realizacji każdego zadania dzięki pakietowi stałego miesięcznego supportu PrestaShop.

Zakres usługi hostingu

  • Dobór i konfiguracja serwera (od serwera VPS do infrastruktur wieloserwerowych)

  • Migracja z dotychczasowego hostingu

  • Administracja serwerem (aktualizacje, monitoring, doradztwo)

  • Automatyczny backup plików i bazy danych

  • Certyfikat SSL

  • Najnowsze technologie i zabezpieczenia (HTTP/2, HSTS, DNS Primary&Slave, DNS CAA)

  • Dostępność na poziomie 99,6%

  • Automatyzacja środowiska testowego i produkcyjnego

Co nas wyróżnia?

Różnica między pozostałymi na rynku usługami hostingu na serwerach VPS i dedykowanych, a ofertą Waynet wynika przede wszystkim ze sposobu budowy naszej infrastruktury serwerowej. Jako partner OVH zbudowaliśmy w oparciu o ich serwerownie (korzystamy z serwerowni w Polsce oraz we Francji) klaster kilkudziesięciu serwerów, pomiędzy którymi możemy przenosić kontenery w ciągu paru minut, co pozwala na szybkie skalowanie parametrów Twojego hostingu (jeśli nagle potrzebujesz większej ilości zasobów, jesteśmy w stanie Ci je zapewnić) oraz wysoką redundancję (w przypadku fizycznej awarii serwera nie musisz posiadać na stałe zastępczej maszyny - zapewnimy Ci ją w ramach naszego klastra). Całość połączona jest z backupem w niezależnej serwerowni (innej fizycznej lokalizacji) oraz SLA sprzętowym OVH na poziomie 30 minut.

Co otrzymujesz?

01.Natychmiastowa reakcja na awarie krytyczne
02.Wysoką dostępność sklepu
03.Łatwe skalowanie infrastruktury
04.Hosting i opieka programistyczna w jednym miejscu

Skorzystaj z naszego hostingu!