Waynet
Język:
pl

Platformy B2C

Projektowanie i wdrożenia sklepów internetowych na PrestaShop

Indywidualne, dedykowane sklepy oparte o system open source PrestaShop

Wdrożenie sklepu internetowego

Ty wyznaczasz cel, my dostarczamy rezultaty. Szerokie doświadczenie w realizacjach przeprowadzanych dla uznanych marek, stawia nas na pozycji zaufanej agencji eCommerce z powodzeniem wdrażającej najambitniejsze projekty sklepów internetowych dla firm z wielu gałęzi handlu.

W ramach wdrożenia zapewniamy

 • Indywidualny UX i grafika

 • Wysoka wydajność

 • Dedykowane moduły

 • Integracje z zewnętrznymi systemami

 • Migracja danych z innych platform (Magento, Shoper, Woocommerce)

 • Optymalizacja SEO i szybkości działania

 • Wsparcie powdrożeniowe

Dlaczego PrestaShop

Nasze sklepy wdrażamy w oparciu o system open source PrestaShop. To popularny na całym świecie silnik eCommerce, którego jesteśmy oficjalnym partnerem.

PrestaShop - fakty

01.Open source - dostęp do kodu pozwala na dowolne modyfikacje
02.Setki gotowych modułów i integracji
03.Ponad 300 tysięcy wdrożeń na całym świecie
04.Dzięki popularności PrestaShop nie jesteś przywiązany do jednego dostawcy oprogramowania
05.Na rynku od 2008 roku

Proces wdrożenia eCommerce

Analiza środowiska biznesowego

Każdy nasz projekt poprzedzony jest dogłębną analizą otoczenia przedsiębiorstwa. To jedyna droga prowadząca do precyzyjnego zrozumienia potrzeb i oczekiwań zamawiającego oraz zaprojektowania odpowiedniego sklepu internetowego, który będzie na nie odpowiadał. Nasz dział User Experience “prześwietla” biznes zamawiającego, aby zaprojektować możliwie najbardziej funkcjonalny i skuteczny eCommerce.

Badania i analizy

-Warsztaty zbierania wymagań z zamawiającym

-Analiza branży, konkurencji, produktów i klientów

-Ilościowe i jakościowe badania wśród potencjalnych i/lub aktualnych klientów sklepu

-Analiza działania obecnego eCommerce i zachowań klientów

Na podstawie powyższych badań, specjaliści UX mogą przejść do kolejnego etapu wdrożenia, czyli właściwego projektowania e-sklepu.

Projektowanie User Experience eCommerce w metodologii user-centered design

Sklep internetowy, aby osiągnąć sukces, musi być nie tylko estetyczny i wydajny, ale również przejrzysty, funkcjonalny i intuicyjny. O te aspekty eCommerce dbają UX-designerzy naszej agencji, którzy odpowiadają za to, aby tworzone przez nas e-sklepy były jak najlepiej odbierane przez klientów końcowych i wykazywały się wysokim współczynnikiem konwersji.

Zakres projektowania UX eCommerce

-Tworzenie architektury informacji w sklepie internetowym.

-Przygotowanie makiet eCommerce, by możliwie szybko przedstawić i umożliwić porównanie kilku możliwych koncepcji wyglądu i struktury sklepu.

-Bieżące konsultacje z klientem na każdym etapie powstawania projektu za pomocą aplikacji InVision.

-Rekomendacje dodatkowych rozwiązań udoskonalających e-sklep, które mogą być wdrożone natychmiast lub wraz z rozwojem eCommerce.

-Stworzenie finalnej specyfikacji sklepu internetowego wraz z gotowym projektem UX.

Projektowanie graficzne

Na podstawie stworzonej specyfikacji projekt trafia do działu graficznego, który sprawia, że e-sklep – dosłownie i w przenośni – nabiera barw. Tworzone przez nas sklepy internetowe odpowiadają estetycznie charakterowi branży, oferowanym produktom, rynkowi i przede wszystkim identyfikacji wizualnej zamawiającej firmy. Oprócz wyglądu sklepu, indywidualnie projektujemy również wiadomości transakcyjne wysyłane z systemu PrestaShop.

Wdrożenie PrestaShop

Realizowane przez nas sklepy internetowe oparte są na platformie PrestaShop. Doświadczony zespół developerów WAYNET od lat udowadnia, na jak wiele stać to oprogramowanie, a tworzone przez nich rozbudowane, indywidualne systemy eCommerce są tego doskonałym przykładem.

Nasze podejście do wdrożeń PrestaShop znacznie różni się od tego, co najczęściej spotykane jest na rynku usług dedykowanych sklepom internetowym wykorzystujących ten CMS.

W ramach wdrożenia eCommerce PrestaShop

-Wdrożenie indywidualnego projektu sklepu internetowego w oparciu o platformę PrestaShop

-Stworzenie dedykowanych funkcjonalności (kreatory, kalkulatory i inne), integracji, narzędzi do obsługi sklepu i aplikacji wspierających jego działanie.

-Wykorzystanie najlepszych praktyk programistycznych – “czysty kod”, zasady SOLID, repozytorium GIT oraz automatyczne oraz manualne testy przeprowadzane przez testera.

-Stałą opiekę Project Managera.

-Optymalizację sklepu pod kątem SEO, RWD i szybkości działania. Pełną konfigurację środowiska produkcyjnego i uruchomienie gotowego do rozpoczęcia sprzedaży sklepu.

Gwarancja po uruchomieniu sklepu internetowego

Decydując się na współpracę z nami masz gwarancję, że Twój sklep będzie spełniał wszystkie określone wcześniej wymagania. Wraz zakończeniem wdrożenia możesz liczyć na pełne wsparcie Project Managera i reakcję na wszystkie ewentualne błędy przez ustalony w umowie okres.

Ponieważ kluczem do owocnej współpracy jest zaufanie i świadomość wspólnego celu, staramy się, aby wszyscy nasi klienci mieli pewność, że po zrealizowaniu projektu mogą liczyć na nasze wsparcie w utrzymaniu i stałym rozwoju e-sklepu.

JAK ROZPOCZĄĆ Z WSPÓŁPRACĘ PRZY PROJEKCIE ECOMMERCE?

Wystarczy się z nami skontaktować! Nasi specjaliści służą pomocą w doprecyzowaniu Twoich potrzeb i oczekiwań związanych z wdrożeniem sklepu internetowego oraz rekomendacji rozwiązań najbardziej korzystnych dla Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami już teraz i skorzystaj z wiedzy, doświadczenia i umiejętności specjalistów eCommerce!

1/9

W ramach współpracy zapewniamy

01.Analizę potrzeb
02.Wdrożenie PrestaShop 1.7
03.Dowolne Integracje
04.Migrację danych z innej platformy
05.Dostosowanie pod mobile
06.Szkolenie z obsługi
07.Opiekę powdrożeniową
08.Hosting

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Usługi

 • B2B Prestashop
 • B2C Prestashop
 • Support i hosting PrestaShop
 • Hosting Prestashop

Adres

Waynet Sp. z o.o.

ul. Królowej Jadwigi 236

30-218 Kraków

NIP: 6762478648

Social Media

Facebook

LinkedIn

© 2024 Waynet Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone